Podsumowanie obozu żeglarskiego Mesy Mozaikowej
W piątek, 19 czerwca, spotkaliśmy się w Środowiskowym Domu Samopomocy „Mozaika”, aby podsumować tegoroczny obóz żeglarski Mesy Mozaikowej nad Jeziorem Białym. Była to doskonała okazja do wspólnego wspominania, rozmów i podzielenia się przeżyciami z naszej żeglarskiej przygody.
Podczas spotkania odwiedzili nas wyjątkowi goście: pan Andrzej Maj, wicewojewoda lubelski, pani Anna Augustyniak, zastępca prezydenta miasta Lublin, pan Janusz Iwanicki, dyrektor wydziału polityki społecznej urzędu wojewódzkiego oraz pan Mateusz Pijarski z biura poselskiego posła Krzysztofa Hetmana. Dziękujemy za obecność i zainteresowanie działalnością naszej Mesy!
W programie znalazł się uroczysty apel oraz raport obozowy, który przypomniał nam najważniejsze chwile spędzone pod żaglami. Nie zabrakło również czasu na poczęstunek oraz zapoznanie się z pracami wykonanymi przez uczestników ŚDS „Mozaika” podczas zajęć.

Grupa dorosłych osób w czerwonych podkoszulkach siedząca na krzesłach i wózkach inwalidzkich w sali z oknami

Grupa dorosłych osób w czerwonych podkoszulkach siedząca na krzesłach na tle dużej reprodukcji ze starodawnym żaglowcem

Stojąca kobieta z mikrofonem na tle osób w czerwonych podkoszulkach siedzących na krzesłach na tle dużej reprodukcji ze starodawnym żaglowcem

Trzech mężczyzn i kobieta stojących na tle wyświetlanego zdjęcia z płynącą żaglówką

Mężczyzna i kobieta we wnętrzu stojący pod kolorową chorągwią zawieszoną na sznurku

Przykucnięta kobieta z mikrofonem na tle osób w czerwonych podkoszulkach siedzących na krzesłach w sali

Grupa dorosłych osób w czerwonych i niebieskich podkoszulkach siedząca na krzesłach ustawionych w rzędzie w sali

Przejdź do treści